Wakacje

Lato to najbardziej oczekiwany okres w życiu każdego dziecka. To właśnie latem nasze dzieci odpoczywają po długim roku szkolnym pełnym ciężkiej pracy, wyrzeczeń oraz prac domowych. Okres wakacyjny kojarzy nam się przede wszystkim z zabawą i beztroską. Na pewno nie z nauką. 

Możemy jednak połączyć naukę z zabawą w fascynującą przygodę z nowymi technologiami. Organizujemy dla dzieci w czasie zasłużonego odpoczynku tygodniowe kursy, które przeniosą ich do świata gry Minecraft, w którym poznamy podstawy programowania w języku LUA,  spróbujemy poczuć się jak prawdziwi youtuberzy podczas "Akademii Małego Youtubera", wcielimy się w twórcę gier w trakcie kursu "Programowanie gier" w silniku UNITY. Dla fanów LEGO mamy przygotowane popołudniowe  zajęcia edukacji cyfrowej z wykorzystaniem zestawów LEGO WeDo 2.0 .

Podczas gdy tornistry leżą już na dnie szafy a podręczniki kurzą się na półkach Akademia Małego Programisty kolejny raz rzuca wyzwanie wakacyjnej nudzie. Jeśli chcecie wziąć udział w letniej przygodzie z nowymi technologiami zapiszcie się na nasz kurs. Przekonajcie się, że nauka w wakacje to świetna sprawa!

 

Cena

  • Koszt uczestnictwa w jednym tygodniowym kursie wynosi 450,00 zł;
  • Przy zapisie dwójki dzieci udzielamy rabatu w wysokości 15 % na drugie dziecko;
  • Przy zapisie na cały dzień (dwa kursy), koszt wynosi 600,00 zł;